• Nieuw
10Gbase LR SFP+ LC Transceiver
10Gbase LR SFP+ LC Transceiver

10Gbase LR SFP+ LC Transceiver

TP Link
TL-SM5110-LR
2 Items
Leverbaar
€ 30,42
Exclusief BTW

 
TL-SM5110-LR – 10GBase-LR SFP+ LC-transceiver De TL-SM5110-LR breidt het overdrachtsbereik uit door middel van een 10 Gbps ethernetverbinding. Dit is een krachtige 10GBASE-LR 1310 nm single-mode SFP+-transceiver. Hij biedt ondersteuning voor full duplex, 10G ethernetverbindingen tot een afstand van 10 km in combinatie met 9/125µm glasvezelkabels. Specificaties:
  • Single-mode SFP+ LC-transceiver
  • Hot-Pluggable met een maximum flexibiliteit
  • Ondersteuning van Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
  • Compatibel met 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
  • Compatibel met switches met 10G SFP+-poorten, zoals JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP en meer.
2 Items
4897098682807
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Wij gebruiken cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren en het webverkeer te analyseren.  Als je akkoord gaat met ons gebruik van cookies, klik je op "Accept".