• Nieuw
Gigabit Single Mode WDM Bi Directional SFP Module
Gigabit Single Mode WDM Bi Directional SFP Module

Gigabit Single Mode WDM Bi Directional SFP Module

TP Link
TL-SM321A
0 Items
Niet op voorraad
€ 16,29
Exclusief BTW
 

TL-SM321A – WDM Bi-Directional SFP Module TP-LINK´s TL-SM321A voldoet aan de laatste 1000Base-BX standaard, overdracht over een enkele glasvezelstreng met één verschillende golflengte die in elke richting gaat. U kunt het netwerk uitbreiden tot over een afstand van 10 km met TP-LINK’s routers, switches, media converters voor hoge snelheid en stabiliteit.

Specificaties:
  • WDM bi-directionele SFP-module
  • Ondersteunt WDM bi-directionele technologie, op basis van één enkele glasvezel, kostenbesparend
0 Items
6935364030513
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Wij gebruiken cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren en het webverkeer te analyseren.  Als je akkoord gaat met ons gebruik van cookies, klik je op "Accept".