Vigor 2927F Dual Gigabit  WAN breedband glasvezel router
Vigor 2927F Dual Gigabit  WAN breedband glasvezel router

Vigor 2927F Dual Gigabit WAN breedband glasvezel router

DrayTek
V2927F
0 Items
Niet op voorraad
€ 269,50
Exclusief BTW

 
De Vigor 2927F is de perfecte gateway voor bedrijven met een glasvezel aansluiting. Deze nieuwste generatie routers biedt verbeterde prestaties op het gebied van doorvoersnelheid, security en VPN performance. De router kan middels 1 glasvezel Gigabit slot, 1 ethernet WAN en 2 USB 4G WAN tot 4 simultane WAN verbindingen realiseren. Alle functionaliteiten die het zakelijke segment vraagt, zijn aanwezig in deze router, zoals een firewall, VPN server voor 50 simultane VPN verbindingen, QoS, Hotspot Webportal, centraal beheer en nog meer functionaliteiten. Het bedrijfsnetwerk kan ‘secure’ worden ingericht middels meerdere VLAN’s. SFP module De Vigor 2927F wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland. Specificaties:
  • Gigabit glasvezel SFP slot
  • Multi-WAN tot 4 verbindingen
  • 1.8 Gbps+ doorvoersnelheid
  • Meerdere LAN sebnetten – tot 8 subnetten
  • 50 IPSec VPN / 25 SSL VPN verbindingen
0 Items
4710484741783
No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Wij gebruiken cookies om jouw gebruikservaring te optimaliseren en het webverkeer te analyseren.  Als je akkoord gaat met ons gebruik van cookies, klik je op "Accept".